Vinylové podlahy

Vinylová podlaha je podlahová krytina z tvrzeného PVC, která se skládá z několika na sebe nalisovaných vrstev. Na vrchní vrstvě je fotografický dekor chráněný transparentní nášlapnou vrstvou. Kvalitní vinylové podlahy jsou chráněny PUR ochrannou vrstvou, která zabraňuje špinění a ulehčuje údržbu. Tyto podlahy jsou odolné vůči vlhkosti. Při vývoji a výrobě inovativních vinylových podlah se Parador řídí výhradně přáními svých náročných zákazníků. Ať se jedná o vinyl z plného materiálu nebo s nosnou deskou HDF, vinylové podlahy Parador jsou velice odolné, snadno se čistí a jsou obzvláště vhodné pro namáhané obytné prostory a dle třídy užívání také pro používání podnikání. Parador Vinyl vás přesvědčí vysokou mírou užitku na základě moderních technologií. Je to bezmezná různorodost, která činí Parador vinyl tak zajímavým produktem. S přihlédnutím k mezinárodním stylům bydlení vyvíjejí designéři vysoce kvalitní autentické dekory, které přibližují přírodním materiálům jako jsou dřevo a kámen. Dekor vzájemně slaďuje vzory palubek, formát palubek, provedení drážek, strukturu povrchu. Při vzájemném sladění vznikají podlahy, které vás přesvědčí svoji funkcí a estetikou a propůjčí každém stylu bydlení individuální styl.

Katalog

Vinylové podlahy 

Podkategorie

  • NA NOSNÉ HDF DESCE

    Vinyl s nosnou deskou HDF

    Ten, kdo si v privátní nebo komerční oblasti zakládá na moderním designu podlahy s vysokým komfortem bydlení, získá s Paradorem Vinyl s nosnou deskou HDF pevnou podlahu s tlumením zvuků, která vyrovnává drobné nerovnosti. Moderní, flexibilní a pohodlný: tak se představují vinylové podlahy s integrovaným tlumením kročejového hluku. S palubkami silnými 9,6 mm je Parador Vinyl s nosnou deskou HDF vhodný pro každodenní používání, pevný, snadno se udržuje a vyrovná drobné nerovnosti povrchu. Samozřejmě je tato podlaha vhodná pro podlahové vytápění a díky vylepšenému, patentovanému zaklapávacímu systému Safe-Lock® PRO se také jednoduše, rychle a spolehlivě pokládá.

  • CELOVINYLOVÉ CLICK

    Vinyl z plného materiálu

    Kdo má rád vzhled dřeva nebo kamene, získá při nákupu podlahy Parador Vinyl z plného materiálu super podlahu, která je vhodná i do vlhkých prostor, a kterou je možné díky své nízké výšce použít i při renovacích. Pro použití v soukromé či komerční sféře: vinylové podlahy z plného materiálu jsou tou nejlepší volbou, pokud se jedná o vysokou zátěž a vysoké namáhání. Velkou výhodou této podlahy je odolnost vůči vodě a hodí se tak především pro použití v koupelnách a v kuchyni. Kromě toho je vinyl z plného materiálu z důvodu své nízké montážní výšky také vhodný na renovace. Stejně jako jeho protějšek s nosnou deskou HDF je také vhodný pro pokládku podlahového topení a pomocí inteligentního zaklapávacího systému je pokládka snadná a bezpracná.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 61 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 61 položek