Originální PARADOR

Podlahové lišty - pro perfektní zakončení

Od A až po Z: společnost Parador přináší rozmanitou nabídku vhodných podlahových lišt pro každý vinylový dekor. Speciální odstíny, jako např. ušlechtilá ocel, bílá a černá umožňují cíleně zvýraznit a individuálně doladit provedení podlahy. Dekorační lišty s kvalitním jádrem MDF (středně tvrdé vláknité). Vhodné do vlhkých prostor. Stabilní. Zakryté vedení kabelů. Kompletně obložené oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Lišty snadno upevníte pomocí praktické zaklapávací techniky. Nabídku podlah Parador završují koncovky, spojky, vnitřní a vnější rohy různých vzhledů. 

Více...

Podkategorie

  • k laminátovým podlahám

    Soklové lišty obvodové k laminátovým podlahám Parador. Vhodné pro estetické ukončení dilatační spáry. Dekorační lišty s vysoce kvalitním jádrem MDF. Protizkrutové. Objemový kryt v oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Upevnění možné pomocí lištové příchytky. Délka lišt 2,57 bm.

  • k dřevěným podlahám

    Soklové lišty obvodové k dřevěným podlahám Parador. Vhodné pro estetické ukončení dilatační spáry. Dekorační lišty s vysoce kvalitním jádrem MDF. Protizkrutové. Objemový kryt v oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Upevnění možné pomocí lištové příchytky. Délka lišt 2,57 bm.

  • k vinylovým podlahám

    Soklové lišty obvodové k vinylovým podlahám Parador. Vhodné pro estetické ukončení dilatační spáry. Dekorační lišty s vysoce kvalitním jádrem MDF. Protizkrutové. Objemový kryt v oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Upevnění možné pomocí lištové příchytky. Délka lišt 2,57 bm.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 71 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 71 položek