VINYL S NOSNOU DESKOU SPC

Vinyl s nosnou deskou SPC je podlaha pro univerzální využití. Odolná nosná deska dokonale vyrovnává nerovnosti podkladu. Pokládkou na dlažbu (při rekonstrukci) dokážou obytné místnosti propůjčit úplně novou podobu. V náročných prostorách, jako jsou větší místnosti, francouzská okna a zimní zahrady, je vinyl s nosnou deskou SPC ideální volbou. Je vhodný pro vlhké prostory.

Více...

Podkategorie

  • Basic 5.3

    Kolekce Basic 5.3 je rigidní vinylová podlaha s nosnou deskou SPC, která se se svojí zátěží 31 skvěle hodí jak do bytových tak i komerčních prostor. Rigidní vinyl je obecně velmi oblíbenou volbou zákazníků, primárně kvůli snadné pokládce, rozměrové stabilitě, voděodolnosti a odolnosti vůči poškození. V náročných prostorách, jako jsou větší místnosti, prodloužená okna a zimní zahrady, je vinyl s nosnou deskou SPC ideální volbou. Tato podlaha je velmi tichá a pocitově teplá a příjemná pro Vaše chodidla. 

  • Classic 2070

    Vinyl s nosnou deskou SPC Classic 2070 je zcela nový produkt mezi rigidními podlahami. S vysokou zátěžovou třídou 33 je možné využití ve všech soukromých i komerčních prostorách. Podlaha je vysoce odolná, je možná pokládka bez dilatačních spár. Její voděodolnost zaručuje využití ve vlhkých prostorách a výborná propustnost zase dovoluje pokládku na podlahové vytápění.

Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek
Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek