VINYL S NOSNOU DESKOU SPC

Vinyl s nosnou deskou SPC je podlaha pro univerzální využití. Odolná nosná deska dokonale vyrovnává nerovnosti podkladu. Pokládkou na dlažbu (při rekonstrukci) dokážou obytné místnosti propůjčit úplně novou podobu. V náročných prostorách, jako jsou větší místnosti, francouzská okna a zimní zahrady, je vinyl s nosnou deskou SPC ideální volbou. Je vhodný pro vlhké prostory.

Více...

Podkategorie

 • Basic 5.3

  Kolekce Basic 5.3 je rigidní vinylová podlaha s nosnou deskou SPC, která se se svojí zátěží 31 skvěle hodí jak do bytových tak i komerčních prostor. Rigidní vinyl je obecně velmi oblíbenou volbou zákazníků, primárně kvůli snadné pokládce, rozměrové stabilitě, voděodolnosti a odolnosti vůči poškození. V náročných prostorách, jako jsou větší místnosti, prodloužená okna a zimní zahrady, je vinyl s nosnou deskou SPC ideální volbou. Tato podlaha je velmi tichá a pocitově teplá a příjemná pro Vaše chodidla. 

 • Classic 2070

  Vinyl s nosnou deskou SPC Classic 2070 je zcela nový produkt mezi rigidními podlahami. S vysokou zátěžovou třídou 33 je možné využití ve všech soukromých i komerčních prostorách. Podlaha je vysoce odolná, je možná pokládka bez dilatačních spár. Její voděodolnost zaručuje využití ve vlhkých prostorách a výborná propustnost zase dovoluje pokládku na podlahové vytápění.

 • Trendtime 5

  Kategorie vinylových podlah s nosnou deskou SPC TRENDTIME 5 je inovativní, udržitelná a určená pro náročné uživatele. Podlahy splňují požadavky každodenního života i náročníé požadavky na kvalitu a design.

  Podlahy jsou rozměrově stabilní, vhodné pro pokládku na podlahové vytápění, vhodné pro mírně nerovný povrch. Zdravé bydlení, nízká instalační výška, voděodolnost.

 • Trendtime 8

  Kategorie vinylových podlah s nosnou deskou SPC TRENDTIME 8 je inovativní, udržitelná a určená pro náročné uživatele. Podlahy splňují požadavky každodenního života i náročné požadavky na kvalitu a design.

  Díky elastickému a teplému povrchu jsou tyto podlahy zvláštním zážitkem s vysokým komfortem chůze a bydlení. Tredntime 8 je k dispozici jako dlouhé prkno ve formátu: 1522*225*6mm.

  Podlahy jsou rozměrově stabilní, vhodné pro pokládku na podlahové vytápění, vhodné pro mírně nerovný povrch. Zdravé bydlení, nízká instalační výška, voděodolnost.Jeho základová deska SPC umožňuje použití ve vlhkých místnostech - a to i bez časového omezení ve stojaté vodě

Zobrazují se 1 – 42 z 42 položek
Zobrazují se 1 – 42 z 42 položek