Parador - Vinyl One Ground - Design Edition - Rann of Kutch - vinylová podlaha CLICK

Parador - Vinyl One Ground - Design Edition - Rann of Kutch - vinylová podlaha CLICK

Domů
1744687
200 ks

Kolekce ONE GROUND - inspirováno životem - kolekce designových podlah Parador, oceněná „zlatem“ na renomované MUSE Design Award 2020 za produktový design. 

Formát: 6*225*1209 mm

1 487 Kč / m2

1 229 Kč bez DPH

2 831 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 1.904 m2

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 2 831 Kč

108.41 €

Množství
Skladem u dodavatele

Kolekce ONE GROUND - inspirováno životem - kolekce designových podlah Parador, oceněná „zlatem“ na renomované MUSE Design Award 2020 za produktový design.

Podlaha Rann of Kutch je podlaha se základní deskou SPC ve vzoru selského prkna, určena pro pokládku plovoucím způsobem díky zámkovým spojům CLICK. Se svoji zátěžovou třídou 33 skvěle hodí do bytových i komerčních prostor. Tento vinyl je také vysoce antibakteriální a hygienický, je velmi snadný na údržbu a díky výborné propustnosti se skvěle hodí na podlahové topení. 

Rozměry: 6*225*1209 mm, Balení:  1,904 m2, Hmotnost balení: 20,880 kg

Podlahy s nosnou deskou SPC mají spoustu výhod, které bychom Vám rádi přiblížili:

  • Rigidní podlahy s nosnou deskou SPC = stone plastic composit nejsou oproti HDF deskám absolutně náchylné na vlhkost.
  • Díky stabilitě a tvrdosti nosných desek nejsou nerovnosti v betonovém podkladu nijak stěžejní. Rigidní podlahu lze tedy položit na menší nerovnosti bez jakéhokoli problému.
  • Pokud zamýšlíte renovaci podlah, rigidní je opravdu nenáročná. Díky své nízké montážní výšce lze podlahu položit přímo na stávající podklad. Tuto podlahu můžete například položit na stávající dlažbu. Vzhledem k tomu, že rigidní podlaha není elastická, nehrozí propady v místě spáry dlaždic. Díky SCP nosné desce lze tuto podlahu také položit na místa, kde jsou menší nerovnosti.
  • Vzhledem k pevné nosné desce SPC odolává rigidní podlaha vyšší roztažitelnosti. Podlaha není z elastického materiálu, nemůže se tedy stát, že by pod přímým slunečním zářením změkla nebo se jakkoli poškodila. Tuto podlahu lze pokládat například do prostor přímo u francouzských oken nebo i na terasách a zimních zahradách.
  • Zámkové spoje výborně sedí a správně položená podlaha se nemůže nijak oddělit.
  • Nosná deska SPC je geniálně spojená s nášlapnou vrstvu a společně tvoří jedinečný funkční celek, který je mimořádně odolný vůči nárazům, škrábancům, skvrnám a protlačeninám.
  • Rigidní podlaha nereaguje na teplotní změny, lze ji použít jako podlahovou krtinu pro sezónní bydlení, kde dochází k většímu výkyvu teplot. Z tohoto důvodu je také možné podlahu hned po zakoupení pokládat. Nevykazuje žádné známky smršťování a roztahování, nemusí se tedy aklimatizovat v místnosti. Pokládka se může provádět bez dilatačních spár, právě kvůli rozměrové stálosti.
  • Díky odlišné výrobní metodě jsou nosné desky SPC vyrobeny bez přidaných změkčovadel (ftalátů) a jsou ekologicky naprosto nezávadné. 

 

1744687
200 ks

Parametry

Způsob pokládky
Plovoucím způsobem
Tloušťka
6 mm
Šířka
225 mm
Délka
1209 mm
Podlahové topení
Ano
Tepelný odpor
0,029
Třída užívání
33
Zaklapávací mechanika
Safe-Lock PRO ®
Záruka
Lifetime
Nosná deska
Rigidní vinyl SPC
Vhodné do vlhkých prostor
Ano

Stažení

MANUÁL POKLÁDKY VINYL PARADOR

Návod na pokládku vinylových podlah PARADOR

Stažení (13.73M)

KATALOG PARADOR - VINYL 2021

Katalog vinylových podlah 2021

Stažení (14.91M)
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.