Novinka DOPRODEJ!!! Parador Classic 2070 - Dub Natural Mix světlý kartáčovaná struktura - vinylová podlaha CLICK Zobrazit větší

DOPRODEJ!!! Parador Classic 2070 - Dub Natural Mix světlý kartáčovaná struktura - vinylová podlaha CLICK

DOPRODEJ PODLAHY PARADOR - novinka pro letošní rok,  podlaha s nosnou deskou SPC - Classic 2070 - Dub Natural Mix světlý kartáčovaná struktura

 • 16 balení nových
 • 4 rozbalené
 • celkem 30,464 m2+7,616m2.

Soklové lišty SL 3  v barvě dekoru, dub natural - 48,83 bm

Formát: 6*225*1209 mm

Více informací

1744627


908 Kč /m2 bez DPH

1 099 Kč /m2 s DPH

1 729 Kč /

2 092 Kč s DPH/

Array

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 1.904 m²  

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:   

ks  


*iParador nepřebírá žádnou záruku, že objednané množství je dostatečné.

Přidat na seznam přání

Více informací

Kolekce Parador SPC Classic 2070 je rigidní podlaha ve vzoru selského prkna určena pro pokládku plovoucím způsobem díky zámkovým spojům CLICK. SPC Classic 2070 se svoji zátěžovou třídou 33 skvěle hodí do bytových i komerčních prostor. Na výběr je množství dřevěných autentických dekorů, které jsou velmi příjemné a teplé na dotek. Tento vinyl je také vysoce antibakteriální a hygienický, je velmi snadný na údržbu a díky výborné propustnosti se skvěle hodí na podlahové topení. 

Rozměry: 6*225*1209 mm, Balení:  1,904 m2, Hmotnost balení: 20,880 kg

Rigidní podlahy s nosnou deskou SPC mají spoustu výhod, které bychom Vám rádi přiblížili:

 • Rigidní podlahy s nosnou deskou SPC = stone plastic composit nejsou oproti HDF deskám absolutně náchylné na vlhkost.
 • Díky stabilitě a tvrdosti nosných desek nejsou nerovnosti v betonovém podkladu nijak stěžejní. Rigidní podlahu lze tedy položit na menší nerovnosti bez jakéhokoli problému.
 • Pokud zamýšlíte renovaci podlah, rigidní je opravdu nenáročná. Díky své nízké montážní výšce lze podlahu položit přímo na stávající podklad. Tuto podlahu můžete například položit na stávající dlažbu. Vzhledem k tomu, že rigidní podlaha není elastická, nehrozí propady v místě spáry dlaždic. Díky SCP nosné desce lze tuto podlahu také položit na místa, kde jsou menší nerovnosti.
 • Vzhledem k pevné nosné desce SPC odolává rigidní podlaha vyšší roztažitelnosti. Podlaha není z elastického materiálu, nemůže se tedy stát, že by pod přímým slunečním zářením změkla nebo se jakkoli poškodila. Tuto podlahu lze pokládat například do prostor přímo u francouzských oken nebo i na terasách a zimních zahradách.
 • Zámkové spoje výborně sedí a správně položená podlaha se nemůže nijak oddělit.
 • Nosná deska SPC je geniálně spojená s nášlapnou vrstvu a společně tvoří jedinečný funkční celek, který je mimořádně odolný vůči nárazům, škrábancům, skvrnám a protlačeninám.
 • Rigidní podlaha nereaguje na teplotní změny, lze ji použít jako podlahovou krtinu pro sezónní bydlení, kde dochází k většímu výkyvu teplot. Z tohoto důvodu je také možné podlahu hned po zakoupení pokládat. Nevykazuje žádné známky smršťování a roztahování, nemusí se tedy aklimatizovat v místnosti. Pokládka se může provádět bez dilatačních spár, právě kvůli rozměrové stálosti.
 • Díky odlišné výrobní metodě jsou nosné desky SPC vyrobeny bez přidaných změkčovadel (ftalátů) a jsou ekologicky naprosto nezávadné. 

 

Technická specifikace

Tloušťka 6 mm
Způsob pokládky Plovoucím způsobem
Šířka 225 mm
Délka 1209 mm
Vzhled Prkno
Vzhled spár 4V drážka
Podlahové topení Ano
Třída užívání 33
Zaklapávací mechanika Safe-Lock PRO ®
Vzorek v prodejně Ano
Záruka Lifetime
Nosná deska Rigidní vinyl SPC
Vhodné do vlhkých prostor Ano