Parador Eco Balance PUR - DUB VALERE PERLOVĚ ŠEDÝ - 4V - vinylová podlaha CLICK

Eco Balance PUR je vysoce inovativní podlahová krytina. PUR je zde označení polyuretanu, což je plast, který nás provází v každodenním životě. Je velice kvalitní z hlediska akustiky, je extrémně robustní a odolný proti poškrabání, jakož i neobyčejně autentický z hlediska vzhledu a povrchových vlastností. Samozřejmě platí i zde přísné kontroly kvality společnosti Parador. 

Formát: 9*191*1285 mm

Více informací

1730762

Skladem v Parador DE: 200 balení


Dostupnost: objednávka - cca 5 dní

899 Kč /m2 bez DPH

1 088 Kč /m2 s DPH

1 986 Kč /bal.

2 403 Kč s DPH/bal.

Array

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 2.209 m²  

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:   

ks  


*iParador nepřebírá žádnou záruku, že objednané množství je dostatečné.

Přidat na seznam přání

Více informací

Eco Balance PUR je vysoce inovativní podlahová krytina společnosti Parador. PUR je zde ozna- čení polyuretanu, což je plast, který nás provází v každodenním životě, např. ho naleznete na přístrojové desce či na sedačkách vašeho automobilu, v matracích, v čalouněném nábytku nebo ve fotbalovém míči. Eco Balance PUR je velice kvalitní z hlediska akustiky, je extrémně robustní a odolný proti poškrabání, jakož i neobyčejně autentický z hlediska vzhledu a povrchových vlastností. U této řady není na povrchu klasická vinylová nášlapná vrstva, místo ní tvoří tuto vrstvu právě vysoce odolný polyuretanový lak, který můžeme najít i u korkových nebo dřevěných podlah. Samozřejmě platí i u Eco Balance PUR přísné kontroly kvality společnosti Parador.

Jako vinyl se označují plasty z polyvinylchloridu, který je znám jako PVC. Tento plast patří k nejstarším plastům vůbec a nalezl uplatnění kromě jiného i v domácnostech nebo v medicíně. Díky těmto zkušenostem je možné, vytvořit podlahovou krytinu, která přesně splňuje požadavky kladené na moderní podlahu. Vinyl společnosti Parador nabízí exkluzivní dekory dřeva a kamene v různých formátech, které jsou díky své autentické, hluboké struktuře téměř nerozeznatelné od pravého dřeva. Náš vinyl je označen značkou "Made in Germany". Vysoká kvalita našich výrobků je zajištěna díky permanentním vstupním a výstupním kontrolám. Kontroly jsou mnohem přísnější, než vyžadují zákonné normy. Nezávadnost všech použitých materiálů je u vinylových podlah Parador samozřejmostí a naši zákazníci mají tak zajištěnu maximální možnou míru ochrany zdraví a životního prostředí. Z tohoto důvodu se používají pouze materiály, které byly dostatečným způsobem prověřeny, a které byly nezávislými kontrolními instituty prohlášeny za nezávadné. Vysoká kvalita a nezávadnost vinylových podlah Parador je potvrzena četnými certifikáty. Přehled certifikátů naleznete v technických listech a v katalozích výrobků.

Rozměry: 9*191*1285 mm, Balení:  2,209 m2, Hmotnost balení: 18,740 kg

Technická specifikace

Způsob pokládky Plovoucím způsobem
Tloušťka 9 mm
Šířka 191 mm
Délka 1285 mm
Vzhled Prkno
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor 0,074
Třída užívání 32
Zaklapávací mechanika Safe-Lock PRO ®
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ano
Záruka Lifetime
Dekor Dub
Barevný tón Šedá
Struktura Dřeva
Vzhled drážek Zkosená hrana 4V
Nosná deska HDF deska
Nášlapná vrstva PUR lak

Příslušenství

Ke stažení

KATALOG PARADOR - VINYLOVÉ

Katalog vinylových podlah 2019

Ke stažení (6.43M)

MANUÁL POKLÁDKY VINYL PARADOR

Návod na pokládku vinylových podlah PARADOR

Ke stažení (13.73M)

TECHNICKÝ LIST ECO BALANCE PUR

Technický list - vinylové podlahy ECO BALANCE PUR

Ke stažení (252.87k)