Parador Basic 2.0 - BETON ŠEDÝ - vinylová podlaha k nalepení

Kolekce Parador Basic 2.0 je kolekce vinylových podlah určených k nalepení. Z důvodu své nízké montážní výšky je vhodný pro náročné renovace a nabízí autentický vzhled dřeva nebo kamene do každého prostoru. V zimních zahradách a vlhkých prostorách vás přesvědčí svými vynikajícími užitnými vlastnostmi. Tichý a příjemně teplý od nohou, antibakteriální a hygienický. 

Formát: 2*305*610 mm

Více informací

1730650

Skladem v Parador DE: 52 balení


Dostupnost: objednávka - cca 5 dní

550 Kč /m2 bez DPH

666 Kč /m2 s DPH

2 251 Kč /bal.

2 724 Kč s DPH/bal.

Array

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 4.093 m²  

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:   

ks  


*iParador nepřebírá žádnou záruku, že objednané množství je dostatečné.

Přidat na seznam přání

Více informací

Řada Basic 2.0 německé firmy Parador je ideální volbou především pro zákazníky, kteří řeší renovaci svých podlah a tudíž hledají vinyl s nízkou montážní výškou ale zároveň dostatečnou zátěžovou třídu a celkově velmi odolnou podlahu. V této kategorii si můžete vybrat z široké škály druhů a barev. Basic 2.0 nabízí vinyl v dekoru selkského prkna, dlaždice a dále individuální vzory palubek. Vinyl je vysoce stabilní podlahová krytina, která se snadno udržuje a je odolná vůči vodě a je i vhodná pro pokládku na podlahového vytápění.

Rozměry: 2*305*610 mm, Balení:  4,093 m2, Hmotnost balení: 16,192 kg

Jako vinyl se označují plasty z polyvinylchloridu, který je znám jako PVC. Tento plast patří k nejstarším plastům vůbec a nalezl uplatnění kromě jiného i v domácnostech nebo v medicíně. Díky těmto zkušenostem je možné, vytvořit podlahovou krytinu, která přesně splňuje požadavky kladené na moderní podlahu. Vinyl je označen značkou "Made in Germany". Vysoká kvalita Parador výrobků je zajištěna díky permanentním vstupním a výstupním kontrolám. Kontroly jsou mnohem přísnější, než vyžadují zákonné normy. Nezávadnost všech použitých materiálů je u vinylových podlah Parador samozřejmostí a zákazníci mají tak zajištěnu maximální možnou míru ochrany zdraví a životního prostředí. Z tohoto důvodu se používají pouze materiály, které byly dostatečným způsobem prověřeny, a které byly nezávislými kontrolními instituty prohlášeny za nezávadné. Vysoká kvalita a nezávadnost vinylových podlah Parador je potvrzena četnými certifikáty. Přehled certifikátů naleznete v technických listech a v katalozích výrobků.

Technická specifikace

Způsob pokládky Celoplošné lepení
Tloušťka 2 mm
Šířka 305 mm
Délka 610 mm
Vzhled Dlaždice
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor 0,012
Třída užívání 31
Vzor Dlažba
Vzorek v prodejně Ruční vzorkovník
Záruka 10 let
Dekor Dlažba
Barevný tón Šedá
Struktura Kamene
Vzhled drážek Bez
Nosná deska Vinyl
Nášlapná vrstva 0,3 mm
Vhodné do vlhkých prostor Ano

Příslušenství

Ke stažení

KATALOG PARADOR - VINYLOVÉ

Katalog vinylových podlah 2019

Ke stažení (6.43M)

TECHNICKÝ LIST VINYL BASIC 2.0

Technický list - vinylové podlahy Basic 2.0

Ke stažení (156.34k)