Laminátové podlahy
Kategorie
Výrobci
Barevný tón
(10)
(1)
(2)
(31)
(27)
(34)
Vzor
(11)
(5)
(6)
(79)
(4)
Dekor
(1)
(9)
(1)
(1)
(80)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(5)
(2)
Vzhled spár
(27)
(78)
Třída užívání
(15)
(90)
Tloušťka
(18)
(63)
(24)
Šířka
(8)
(7)
(60)
(30)
Délka
(8)
(73)
(24)
Odolnost proti otěru
(15)
(90)
Podlahové topení
(105)
Tepelný odpor
(38)
(67)
Vzorek v prodejně
(62)
(43)
Laminátové podlahy

Laminát od Paradoru má podíl dřeva téměř 100 % a je tak přírodním a udržitelným produktem. Podlahy Parador jsou antistatické (Classic, Trendtime) a zcela bez emisí. Při jejich výrobě se používají výhradně zdravotně nezávadné, kontrolované materiály. Díky své výšce mezi 7 a 9 mm mají tu nejvyšší možnou stabilitu. Laminátové podlahy od Paradoru je tedy možné používat skutečně všude. Různé třídy užívání dokládají, že laminátové podlahy od Paradoru jsou vhodné i pro podmínky s vysokou zátěží. Parador klade vysoký důraz na speciální pevné nosné desky, které zaručují spolehlivou ochranu před bobtnáním a umožňují možnost vysokého zatížení. Díky neustálému zlepšování horní vrstvy je Parador skutečným průkopníkem v oblasti dlouhé životnosti laminátových podlah. Nový vyvinutý patentovaný zaklapávací systém Safe- -Lock® PRO umožňuje ještě jednodušší a rychlejší pokládku laminátové podlahy Parador bez použití nářadí. Zárukou perfektní dlouhodobé pokládky je vysoká přesnost lícování a stabilita, kterých je dosaženo jedinečnými tvarovými a silovými spoji. Díky své nízké montážní výšce mezi 7 a 9 mm je možné použít laminátové podlahy Parador opravdu všude. Laminát se velmi snadno udržuje a čistí, ideálně se tak hodí do domácností s domácími mazlíčky, dětmi a alergiky. Ve většině případů zcela postačuje suché čištění vysavačem a ručním košťátkem. Made in Germany ! Pro Parador jsou důležité produkty, které se vyrábějí přímo v závodě v Německu - a to tak, aby vlastním know-how a zručností zajistili co možná nejvyšší kvalitu. Je to bezmezná různorodost uspořádání, co dělá laminátové podlahy od Paradou tak atraktivní. Dekor, vzory palubek, formát palubek, provedení drážek, struktura povrchu: při vzájemném sladění vznikají podlahy, které vás přesvědčí svoji krásou. Jako jsou dřevěné podlahy od Paradoru oblíbenými předlohami nápaditých interpretací dekorů dřeva, tak je fantazie a provedení stylu základem, díky kterému může náš designérský tým, ve kterém jsou zastoupeny osobnosti mezinárodní scény designu, propůjčit každé podlaze nezaměnitelný styl a charakter.

Více...

Podkategorie

 • Hydron 600

  Nastupuje zcela nová generace laminátových podlah – voděodolný laminát Hydron 600. Tyto podlahy jsou odpovědí na výzvu voděodolnosti. Nyní si můžete výhody laminátových podlah užívat i ve vlhkých místnostech domu jako je kuchyň, nebo koupelna. Je zde kladen zvláštní důraz na odolnou a robustní podlahu.

 • Basic 200

  Vstupní dveře ke kvalitě s názvem Parador. Kdo hledí na cenu, ale nechce se vzdát skvělé kvality - ten nalezne v řadě Basic atraktivní laminátovou podlahu. Ochrana před bobtnáním hran . Záruka (pro soukromé použití): 12 let. Dekory dřeva s jemnou a matnou strukturou jsou realisticky provedeny, některé lamely nemají mikrofáze ( V-spáry ) a perfektně do sebe zapadnou bez viditelných spojů. Některé podlahy této kolekce mají jemnou 4 V drážku, ke zdůraznění vzhledu pravé dřevěné podlahy. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním a mají zátěžovou třídu 23/31.

  Bez drážky : Formát: 7*194*1285 mm, Balení: 2,992 m2, Hmotnost balení: 19,44 kg

  Se 4 V drážkou : Formát: 7*194*1285 mm, Balení: 2,742 m2, Hmotnost balení: 18,90 kg

 • Basic 400

  Řada Basic 400 nabízí atraktivní a neotřelé dekory (imitace dřeva) za nízké ceny a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Dekory dřeva jsou realisticky provedeny,. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním.

  Formát: 8*194*1285 mm, Balení: 2,493 m2, Hmotnost balení: 17,60 kg

 • Basic 600

  Řada Basic 600 nabízí atraktivní dekory buď v extra dlouhých a širokých lamelách ( vzhled zámkových palubek ) nebo v extra širokých lamelách ( široký selský vzor prkno ) v klasické délce za nízké ceny a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Dekory věrně imitují dřevěné dubové podlahy, což zdůrazňuje jemná 4 stranná mikrofáze ( V-spára ). Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním.

  Široký selský vzor prkno : Formát: 8*243*1285 mm, Balení: 2,186 m2, Hmotnost balení: 15,46 kg

  Vzhled zámkových palubek : Formát: 8*243*2200 mm, Balení: 3,208 m2, Hmotnost balení: 22,73 kg

 • Edition

  Řada Edition společnosti Parador je určena pro zařizování interiéru s přidanou hodnotou v naprosto zvláštní architektuře. Sortiment řady Edition s návrhy proslulých designérů ( Alfredo Häberli, Hadi Teherani, Ben van Berkel, Jean Nouvel, Jean-Marie Massaud, Karim Rashid, Matteo Thun, Ora Ito, Piero Lissoni, Ronan & Erwan Bouroullec, Ross Lovegrove, Werner Aisslinger, Zaha Hadid) nabízí exkluzivní výběr nezaměnitelných laminátových dekorů – pro individualitu na nejvyšší úrovni.

 • Classic 1050

  Řada Classic 1050 je kolekce klasických a universálně použitelných laminátových podlah, které imitují přírodní vzhled dřevěné podlahy. Je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je obzvláště odolný vůči poškrábání.

  Formát: 8*194*1285 mm, Balení: 2,493 m2, Hmotnost balení: 19,4 kg

 • Trendtime 1

  Řada Trendtime 1 je kolekce podlah, která klade důraz na soudobý design. Nabízí dekory v imitacích dřeva, upravené podle nejnovějších designových trendů a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Lamely mají mikrofáze ( některé dekory čtyřstranné, některé podélné ) a zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči poškrábání. Zvýšená antistatika snižuje elektrostatické výboje. Formát: 8*158*1285 mm, Balení: 2,03 m2, Hmotnost balení: 15,35 kg

 • Trendtime 3

  Řada Trendtime 3 je kolekce podlah pro náročné zákazníky. Podlahy ve vzoru rybí kosti se speciálním zámkovým spojem Allround-Click® bez pravých nebo levých parket pro obzvláště jednoduchou podkládku. Podlahy se kterými si domov zařídíte v soudobém stylu podle nejnovějších designérských trendů. Povrch se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají čtyřstranné mikrofáze a jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním. Povrch je extra odolný vůči mikro poškrábání. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení.

  Formát: 8*143*858 mm, Balení: 1,595 m2, Hmotnost balení: 12,13 kg

 • Trendtime 5

  Řada Trendtime 5 určena pro náročné zákazníky, nabízí atraktivní dekory v dokonalých imitacích přírodního kamene a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Dekory věrně imitují strukturu kámene, což zdůrazňuje jemná 4 stranná mikrofáze ( V-spára ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním. Formát: 8*330*638 mm, Balení: 2,105 m2, Hmotnost balení: 15,30 kg

 • Trendtime 6

  Řada Trendtime 6 je kolekce podlah pro náročné zákazníky s extra širokými a dlouhými lamelami, v dokonalých imitacích dřeva. Je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají mikrofáze ( některé dekory čtyřstranné, některé podélné ) a zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči poškrábání. Formát: 9*243*2200 mm, Balení: 2,673 m2, Hmotnost balení: 22,80 kg

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 150 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 150 položek