Dřevěné podlahy
Kategorie
Výrobci
Dřevina
(6)
(77)
(3)
(4)
(2)
(5)
(2)
Vzhled
(33)
(50)
(10)
(2)
(4)
Úprava povrchu
(47)
(7)
(6)
(30)
Nášlapná vrstva
(30)
(4)
(57)
(8)
Třídění
(13)
(26)
(18)
(34)
(8)
Tloušťka
(6)
(24)
(53)
(4)
(12)
Šířka
(4)
(6)
(6)
(67)
(12)
(4)
Délka
(4)
(6)
(12)
(6)
(67)
(4)
Vzhled drážek
(30)
(47)
(22)
Kartáčováno
(11)
(88)
Podlahové topení
(99)
Vzorek v prodejně
(78)
(21)
Dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy Parador zvyšují hodnotu obytných prostor viditelným způsobem. Přírodní materiál dřevo propůjčuje každému prostoru živoucí teplo a útulnost a nabízí perfektní základ pro vkusné a stylové zařízení vašeho domova. Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou opravdu přesvědčivé v celém systému: vybrané dřeviny, různé formáty palubek a vzhledy pokládky otevírají jedinečné spektrum exkluzivního uspořádání podlah s vysokým užitkem. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vyrobeny z pečlivě vybíraných materiálů, které jsou vhodné pro bydlení. Naše podlahy jsou vyráběny s minimem emisí z přírodních materiálů. Díky kontrolám kvality v celém řetězci tvorby hodnot zaručujeme nezávadnost jak pro člověka, tak i pro přírodu. Parador využívá dřeviny z trvale udržitelného lesního hospodářství. Také výrobní proces, obaly a logistika jsou příkladné z hlediska ochrany životního prostředí. Jako přírodní produkt mají třívrstvé dřevěné podlahy Parador, díky své vlastnosti regulace vlhkosti pozitivní vliv i na klima v místnosti. Jako produkt ze dřeva umějí pohlcovat a opět odvádět vlhkost. Přitom je podlaha příjemně teplá pro chůzi.Díky speciální povrchové vrstvě je podlaha dobře chráněná, pevná, trvanlivá a má dlouhou životnost. Čištění je velice jednoduché. Z tohoto důvodu zde existují různé možnosti využití těchto podlah. Kromě obytných prostor jsou třívrstvé dřevěné podlahy Parador vhodné také do kanceláří a obchodů. Díky inteligentní zaklapávací mechanice se třívrstvé dřevěné podlahy Parador rychle, čistě a bezpečně pokládají. Nová podlaha je okamžitě připravena k nastěhování, nezávisle na metodě pokládky (plovoucí pokládka nebo celoplošné nalepení). Praktické spoje zaručují přesnost lícování a stabilitu. Samozřejmě je možné pod třívrstvé dřevěné podlahy Parador položit také podlahové vytápění. Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou trvanlivou podlahovou krytinou s vrchní vrstvou z masivního dřeva. Pokud je po dlouhodobém používání nebo při poškození nutná renovace, je možné třívrstvé dřevěné podlahy Parador obnovit nebo, díky masivní vrchní vrstvě i obrousit a přelakovat. Vysoké nároky na kvalitu Parador jsou zvýrazněny také v technologicky propracovaném výrobním procesu, který probíhá na základě ekologické, sociálně přijatelné a vyvážené firemní politiky. Stejně pečlivě jsou vybíráni všichni partneři, kteří s Paradorem spolupracují. Parador vyrábí třívrstvé dřevěné podlahy pouze ve svých závodech Güssing a Coesfeld, a proto je hrdý na svoji pečeť kvality »Made in Austria and Germany«.

Více...

Podkategorie

 • Basic 11-5

  Řada Basic 11-5 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a účelnost. Dřevěné plovoucí podlahy z atraktivních dřevin jak v parketovém, tak ve vzoru selské prkno. Lamely mají jemné mikrofáze ( V-spáry ). Podlahy této řady mají automatický zaklapávací system Automatic-Click® s podélným a čelním uzavřením stran. Masivní střední vrstvu tvoří smrk-jedle. Nášlapná vrstva je cca 2,5 mm. Formát: 11,5*185*2200 mm, Balení: 4,070 m2, Hmotnost balení: 29,3 kg

 • Classic 3025

  Produktová řada Classic 3025 nabízí širokou škálu designových možností pro lidi s vysokými nároky na design a kvalitu. Čtyřstranné mini zkosení diskrétně zdůrazňuje každé jednotlivé prkno a podtrhuje tak přirozenost dřevěné podlahy.

 • Classic 3060

  Řada Classic 3060 je řada odolných klasických a univerzálně použitelných podlah splňujících i ty nejvyšší nároky na kvalitu. Dřevěné plovoucí podlahy, jak v parketovém, tak ve vzoru selské prkno. Lamely mají jemné mikrofáze ( V-spáry ). Podlahy této řady mají automatický zaklapávací system Automatic-Click® s podélným a čelním uzavřením stran a jsou vhodné pro podlahové topení Masivní střední vrstvu tvoří smrk-jedle. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm. Formát: 13*185*2200 mm, Balení: 3,663 m2, Hmotnost balení: 29,304 kg

 • Trendtime 3

  Řada Trendtime 3 obsahuje designové podlahy určené k pokládce “rybí kost” pro zákazníky, kterým záleží na atypickém a moderním vzhledu podlahy. Podlahy splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu. Krátké a úzké lamely mají zaklapávací system Allround-Click® bez pravých a levých parket pro velmi jednoduchou pokládku a jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 2,5 mm. Formát: 10,5*95*570 mm, Balení: 1,083 m2, Hmotnost balení: 5,4 kg

 • Trendtime 4

  Řada Trendtime 4 je spojením vysoké kvality a moderního vzhledu podlah a je určena pro náročné zákazníky. Podlahy této řady jsou ve formátu dlouhého a širokého prkna a mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm.

  Formát: 13*160*2010 mm, Balení: 2,894 m2, Hmotnost balení: 21,375 kg

 • Trendtime 6

  Řada Trendtime 6 obsahuje dubové třívrstvé podlahy v netradičních trendových úpravách povrchu se čtyřstrannými zkosenými hranami. Podlahy této řady jsou ve formátu dlouhého a širokého prkna iparketového vzoru a mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm.

  Formát: 13*185*2200 mm, Balení: 3,663 m2, Hmotnost balení: 29,304 kg

 • Trendtime 8

  Řada Trendtime 8 obsahuje dubové třívrstvé podlahy v atypických provedeních ve formátu dlouhého a širokého prkna se čtyřstrannými zkosenými hranami. Podlahy mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 4 mm.

  Formát: 15*190*1882 mm, Balení: 2,861 m2, Hmotnost balení: 26,40 kg

 • New Classics Design...

  Parador podlahy kolekce New Classics Design Edition nastavují standardy jako výraz vysoké kvality a kreativity. Společnost Parador se zavázala posunout hranice designu, a proto pokračuje v osvědčené spolupráci s renomovanými designéry. Výsledkem je kolekce od Hadi Teherani. Renomovaný architekt přináší nové nápady a výsledkem jsou podlahy s výrazem individuality a autenticity. Jedinečné kusy, které odrážejí duši místnosti, od klasiky až po avantgardu.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 127 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 127 položek