Dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy Parador zvyšují hodnotu obytných prostor viditelným způsobem. Přírodní materiál dřevo propůjčuje každému prostoru živoucí teplo a útulnost a nabízí perfektní základ pro vkusné a stylové zařízení vašeho domova. Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou opravdu přesvědčivé v celém systému: vybrané dřeviny, různé formáty palubek a vzhledy pokládky otevírají jedinečné spektrum exkluzivního uspořádání podlah s vysokým užitkem. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vyrobeny z pečlivě vybíraných materiálů, které jsou vhodné pro bydlení. Naše podlahy jsou vyráběny s minimem emisí z přírodních materiálů. Díky kontrolám kvality v celém řetězci tvorby hodnot zaručujeme nezávadnost jak pro člověka, tak i pro přírodu. Parador využívá dřeviny z trvale udržitelného lesního hospodářství. Také výrobní proces, obaly a logistika jsou příkladné z hlediska ochrany životního prostředí. Jako přírodní produkt mají třívrstvé dřevěné podlahy Parador, díky své vlastnosti regulace vlhkosti pozitivní vliv i na klima v místnosti. Jako produkt ze dřeva umějí pohlcovat a opět odvádět vlhkost. Přitom je podlaha příjemně teplá pro chůzi.Díky speciální povrchové vrstvě je podlaha dobře chráněná, pevná, trvanlivá a má dlouhou životnost. Čištění je velice jednoduché. Z tohoto důvodu zde existují různé možnosti využití těchto podlah. Kromě obytných prostor jsou třívrstvé dřevěné podlahy Parador vhodné také do kanceláří a obchodů. Díky inteligentní zaklapávací mechanice se třívrstvé dřevěné podlahy Parador rychle, čistě a bezpečně pokládají. Nová podlaha je okamžitě připravena k nastěhování, nezávisle na metodě pokládky (plovoucí pokládka nebo celoplošné nalepení). Praktické spoje zaručují přesnost lícování a stabilitu. Samozřejmě je možné pod třívrstvé dřevěné podlahy Parador položit také podlahové vytápění. Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou trvanlivou podlahovou krytinou s vrchní vrstvou z masivního dřeva. Pokud je po dlouhodobém používání nebo při poškození nutná renovace, je možné třívrstvé dřevěné podlahy Parador obnovit nebo, díky masivní vrchní vrstvě i obrousit a přelakovat. Vysoké nároky na kvalitu Parador jsou zvýrazněny také v technologicky propracovaném výrobním procesu, který probíhá na základě ekologické, sociálně přijatelné a vyvážené firemní politiky. Stejně pečlivě jsou vybíráni všichni partneři, kteří s Paradorem spolupracují. Parador vyrábí třívrstvé dřevěné podlahy pouze ve svých závodech Güssing a Coesfeld, a proto je hrdý na svoji pečeť kvality »Made in Austria and Germany«.

Více...

Podkategorie

 • Basic 11-5

  Řada Basic 11-5 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a účelnost. Dřevěné plovoucí podlahy z atraktivních dřevin jak v parketovém, tak ve vzoru selské prkno. Lamely mají jemné mikrofáze ( V-spáry ). Podlahy této řady mají automatický zaklapávací system Automatic-Click® s podélným a čelním uzavřením stran. Masivní střední vrstvu tvoří smrk-jedle. Nášlapná vrstva je cca 2,5 mm. Formát: 11,5*185*2200 mm, Balení: 4,070 m2, Hmotnost balení: 29,3 kg

 • Classic 3060

  Řada Classic 3060 je řada odolných klasických a univerzálně použitelných podlah splňujících i ty nejvyšší nároky na kvalitu. Dřevěné plovoucí podlahy, jak v parketovém, tak ve vzoru selské prkno. Lamely mají jemné mikrofáze ( V-spáry ). Podlahy této řady mají automatický zaklapávací system Automatic-Click® s podélným a čelním uzavřením stran a jsou vhodné pro podlahové topení Masivní střední vrstvu tvoří smrk-jedle. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm. Formát: 13*185*2200 mm, Balení: 3,663 m2, Hmotnost balení: 29,304 kg

 • Eco Balance

  Řada Eco Balance klade důraz na životní prostředí a je vyrobena speciálními postupy, kdy je výjimečně zacházeno se dřevem. Dřevěné plovoucí podlahy z evropských dřevin jak v parketovém, tak ve vzoru selské prkno. Lamely mají jemné mikrofáze ( V-spáry ). Podlahy této řady mají automatický zaklapávací system Automatic-Click® s podélným a čelním uzavřením stran a jsou vhodné pro podlahové topení Masivní střední vrstvu tvoří smrk-jedle. Nášlapná vrstva je cca 2,5 mm.

  Formát: 13*185*2200 mm, Balení: 3,663 m2, Hmotnost balení: 26,163 kg

 • Trendtime 3

  Řada Trendtime 3 obsahuje designové podlahy určené k pokládce “rybí kost” pro zákazníky, kterým záleží na atypickém a moderním vzhledu podlahy. Podlahy splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu. Krátké a úzké lamely mají zaklapávací system Allround-Click® bez pravých a levých parket pro velmi jednoduchou pokládku a jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 2,5 mm. Formát: 10,5*95*570 mm, Balení: 1,083 m2, Hmotnost balení: 5,4 kg

 • Trendtime 4

  Řada Trendtime 4 je spojením vysoké kvality a moderního vzhledu podlah a je určena pro náročné zákazníky. Podlahy této řady jsou ve formátu dlouhého a širokého prkna a mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm.

  Formát: 13*160*2010 mm, Balení: 2,894 m2, Hmotnost balení: 21,375 kg

 • Trendtime 6

  Řada Trendtime 6 obsahuje dubové třívrstvé podlahy v netradičních trendových úpravách povrchu se čtyřstrannými zkosenými hranami. Podlahy této řady jsou ve formátu dlouhého a širokého prkna iparketového vzoru a mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm.

  Formát: 13*185*2200 mm, Balení: 3,663 m2, Hmotnost balení: 29,304 kg

 • Trendtime 8

  Řada Trendtime 8 obsahuje dubové třívrstvé podlahy v atypických provedeních ve formátu dlouhého a širokého prkna se čtyřstrannými zkosenými hranami. Podlahy mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 4 mm.

  Formát: 15*190*1882 mm, Balení: 2,861 m2, Hmotnost balení: 26,40 kg

 • Trendtime 9

  Řada Trendtime 9 nabízí netradičně zpracované třívrstvé dubové podlahy v atypických provedeních ( copánkový, kostkový, srutový vzor ), ve formátu dlouhého a širokého prkna bez zkosených hran. Podlahy mají zaklapávací systém Automatic-Click® pro velmi jednoduchou pokládku . Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Nášlapná vrstva je cca 3,6 mm.

  Formát: Copánkový vzor: 14*185*2087 mm, Balení: 3,098 m2, Hmotnost balení: 23,56 kg

  Malý kostkový vzor: 14*185*2176 mm, Balení: 3,22 m2, Hmotnost balení: 24,60 kg

  Old Block vzor: 14*215*2200 mm, Balení: 3,784 m2, Hmotnost balení: 28,864 kg

  Srutový spojený vzor: 14*185*2200 mm, Balení: 3,256 m2, Hmotnost balení: 24,832 kg

  Kostkový vzor: 14*185*1910 mm, Balení: 2,8268 m2, Hmotnost balení: 24,60 kg

 • New Classics Design...

  Parador podlahy kolekce New Classics Design Edition nastavují standardy jako výraz vysoké kvality a kreativity. Společnost Parador se zavázala posunout hranice designu, a proto pokračuje v osvědčené spolupráci s renomovanými designéry. Výsledkem je kolekce od Hadi Teherani. Renomovaný architekt přináší nové nápady a výsledkem jsou podlahy s výrazem individuality a autenticity. Jedinečné kusy, které odrážejí duši místnosti, od klasiky až po avantgardu.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 141 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 141 položek