Příslušenství

Kompletní příslušenství k dřevěným, laminátovým i vinylovým podlahám. Příslušenství pro pokládku a údržbu: od podlahových lišt, clipsů, koncovek, podložek až po přípravky na péči o podlahy. Veškeré příslušenství, které budete potřebovat k montáži podlah. 

Více...

Podkategorie

 • SOKLOVÉ LIŠTY

  Podlahové lišty soklové obvodové. Ke každé podlaze zde naleznete i vhodnou obvodovou lištu, k estetickému zakončení podlahy. Výběr z mnoha typů tvarů i barevných odstínů. Dýhované i MDF lišty. Lišty je možno lepit nebo přichytit speciálnímí příchytkami, za které lze umístit i vedení kabelů.

 • DOPLŇKY K SOKLOVÝM LIŠTÁM

  Doplňky k soklovým lištám - vnější i vnitřní rohy, koncovky.

 • PODLOŽKY POD PODLAHY

  Podložky pod podlahy významným způsobem prodlužují životnost podlah. Podložky mají i vyrovnávací efekt, slouží k útlumu kročejového hluku a při pokládce plouvoucím způsobem bez lepení jsou nezbytnou nutností k zajištění stability a dlouhé životnosti podlahy. Podložka pod plovoucí podlahu chrání podlahu i před ničivým působením vlhkosti a sama ji nesmí absorbovat.

 • PROFILY PARADOR
 • PŘÍCHYTKY K LIŠTÁM

  Příchytky k lištám pro rychlou montáž. Příchytky na podlahové lišty Parador. Každý typ podlahové lišty lze upevnit pomocí lištové příchytky, které jsou barevně odlišeny. Za takto namontovanou lištu je možno vložit kabeláž.Příchytky jsou v balení, které vystačí cca na 10 bm ( 1 balíček stačí na 4 lišty po 2,57 m a obsahuje 24 přichycovacích svorek, 24 hmoždinek, 24 šroubů, 1 pomocný přípravek na vrtání a umístění )

 • ČISTĚNÍ A OŠETŘOVÁNÍ...

  Sekce obsahuje přípravky určené k čištění a ošetřování podlah. Chcete aby Vaše podlaha vypadal stále jako nová ? Nepodceňujte péči. Pro údržbu a čistění podlah je nutné používat pouze přípravky k tomu určené. Vždy dbejte doporučení výrobců nebo prodejců podlah, tak aby si vaše podlaha dlouho udržela pěkný vzhled.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO...

  Originální příslušenství Parador určené k pokládce laminátových, vinylových a dřevěných podlah.

 • LEPIDLA NA PODLAHY

  Lepidla na podlahy

  Kvalitní podlahová jednosložková i dvousložková lepidla určená k celoplošnému lepení podlah.

  Přilepená podlaha má vždy lepší akustiku. Při montáži na podlahové topení doporučujeme vždy podlahu přilepit. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 223 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 223 položek