O TIMBERPOINT

Trh se stavebními materiály zaznamenal za poslední dvě desetiletí neuvěřitelný rozvoj a prudce reaguje na veškeré změny, týkající se nové výstavby, ale i realitního trhu jako takového. A tak se v závislosti na poptávce a nabídce trhu nachází v sortimentu stavebních firem nejrůznější podlahové krytiny, které se prostřednictvím podlahových studií představují široké veřejnosti. Někdy není lehké správně se v nabízeném sortimentu orientovat, a proto bychom měli zvolit takové podlahové studio, které na českém trhu působí již několik let a s prodejem podlahových krytin má bohaté zkušenosti.

Jestliže hledáte vhodné podlahové studio v Praze, můžete bez obav navštívit showroom podlahového studia Timberpoint s.r.o., které sídlí na Praze 10 a zabývá se přímým dovozem podlahových krytin od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. V sortimentu podlahového studia je k vidění více než 1000 dekorů podlah, od dřevěných masivních, až po laminátové nebo vinylové krytiny.

Na jednom místě tak můžete zakoupit podlahu jak do obývacího pokoje, tak do kuchyně, ale i do koupelny, nebo předsíně. Nezáleží na tom, zda máte zájem o exkluzivní vinylovou podlahu, plovoucí podlahu z kvalitního laminátu, masivní dřevěnou podlahu nebo jakoukoli jinou. Tým vyškolených profesionálů je schopen poskytnout každému zákazníkovi ten nejlepší poradenský servis, a zajistit tak, aby byl zákazník maximálně spokojený a rád využil služeb podlahového i v budoucnu. Důležitou součástí prodeje není jen kvalitní poradenství, ale také produkty té nejvyšší kvality. Proto v podlahovém studiu najdete vzorky podlah renomovaných výrobců, jako jsou ALSAFLOOR, LAMETT, PARADOR, PAR-KY, DESIGNART, OBJECTFLOR ( Expona ) KARNDEAN ( Conceptline ), BALTERIO a mnohé další.

Nabízený sortiment podlah je opravdu pro každého. Nabídka je proto přizpůsobena tak, aby vyhovovala nejen velkoobchodníkům v podobě podnikatelských subjektů, ale i běžným zákazníkům, kteří se rozhodnou pro rekonstrukci svého obydlí. Nabídka obsahuje různé typy podlahových krytin, jako jsou laminátové, dýhové, třívrstvé dřevěné podlahy, vinylové, masivní podlahy (dubové, bambusové, exotické) včetně veškerého příslušenství k podlahám jako jsou lepidla, laky, oleje, tmely, penetrace, stěrkovací hmoty, podložky pod podlahy, podlahové lišty, instalační sady atd. Díky vysokému obratu zboží, jsou nabízeny všem zákazníkům zajímavé ceny a množstevní slevy, které rozhodně nejsou samozřejmostí u konkurenčních podlahových studií. Pro velkoodběratele (stavební firmy, montážní firmy, architekty) jsou navíc připraveny speciální objektové ceny a nadstandardní poradenský servis.

Objednání a nákup zboží je velmi jednoduchý. Podlahovou krytinu je možné zakoupit přímo na prodejně, nebo prostřednictvím e-shopu na webových stránkách ialsafloor.cz, který je zařízený dle nejnovějších internetových nákupních trendů a zajistí každému zákazníkovi bezpečný a rychlý nákup. Jestliže vám výběr skrze internetový obchod činí potíže a raději byste si jednotlivé podlahové krytiny prohlédli a viděli, jak vypadají ve skutečnosti, je možné domluvit návštěvu obchodního zástupce, který vás navštíví i se vzorky, nebo můžete zavítat přímo do vzorkové prodejny podlahového studia. Pokud si s realizací vaší nové podlahy vůbec nevíte rady, je možné využít dalších služeb a odborných konzultací, zrovna tak zaměření i kompletní realizaci pokládky na klíč. Podlahové studio Timberpoint se od konkurence liší především svou moderností. Trh se stavebninami je velmi dynamický a proměnlivý, kdy inovace a novinky jsou na denním pořádku. Pro zákazníka, který nemá s podlahami zkušenosti, by bylo velmi obtížné, se v prostředí stavebních materiálů orientovat. Proto autorizované podlahové studio zaměstnává profesionály, kteří trh pravidelně monitorují a sledují nové trendy tak, aby byl Timberpoint s.r.o. stále jedničkou na trhu. Zástupci firmy se opakovaně účastní zahraničních i tuzemských veletrhů, díky čemuž může neustále rozšiřovat sortiment a především zdokonalovat nabízené služby zákazníkům.

Pro stálé zákazníky nabízí podlahové studio nejrůznější druhy slev a věrnostních programů. Ve spolupráci s renomovanými výrobci podlah jsou na každý měsíc připraveny výhodné akční nabídky, pravidelně se obnovují skladové zásoby a často se organizují výprodeje, při kterých lze nakoupit podlahy až se 70% slevou. Jako poděkování za nákup jsou připraveny pro zákazníky nové benefity v podobě přenosných slevových kuponů na další nákupy, dárků k nákupům a mnohé další.