Vinylové podlahy
Kategorie
Výrobci
Způsob pokládky
(18)
(92)
Nosná deska
(9)
(40)
(18)
(43)
Barevný tón
(15)
(2)
(24)
(27)
(42)
Vzhled
(9)
(5)
(95)
Dekor
(6)
(9)
(85)
(8)
Vzhled drážek
(68)
(41)
Nášlapná vrstva
(64)
(20)
(8)
Třída užívání
(64)
(8)
(38)
Tloušťka
(9)
(18)
(13)
(12)
(18)
(8)
(24)
(8)
Šířka
(9)
(8)
(10)
(29)
(22)
(15)
(8)
(3)
(3)
(3)
Délka
(6)
(3)
(23)
(31)
(15)
(18)
(14)
Struktura
(4)
(41)
(3)
(45)
(6)
(2)
(6)
(3)
Podlahové topení
(110)
Tepelný odpor
(18)
(13)
(12)
(32)
(8)
(18)
Vhodné do vlhkých prostor
(51)
Vzorek v prodejně
(34)
(63)
(13)
Vinylové podlahy

Vinylová podlaha je podlahová krytina z tvrzeného PVC, která se skládá z několika na sebe nalisovaných vrstev. Na vrchní vrstvě je fotografický dekor chráněný transparentní nášlapnou vrstvou. Kvalitní vinylové podlahy jsou chráněny PUR ochrannou vrstvou, která zabraňuje špinění a ulehčuje údržbu. Tyto podlahy jsou odolné vůči vlhkosti. Při vývoji a výrobě inovativních vinylových podlah se Parador řídí výhradně přáními svých náročných zákazníků. Ať se jedná o vinyl z plného materiálu nebo s nosnou deskou HDF, vinylové podlahy Parador jsou velice odolné, snadno se čistí a jsou obzvláště vhodné pro namáhané obytné prostory a dle třídy užívání také pro používání podnikání. Parador Vinyl vás přesvědčí vysokou mírou užitku na základě moderních technologií. Je to bezmezná různorodost, která činí Parador vinyl tak zajímavým produktem. S přihlédnutím k mezinárodním stylům bydlení vyvíjejí designéři vysoce kvalitní autentické dekory, které přibližují přírodním materiálům jako jsou dřevo a kámen. Dekor vzájemně slaďuje vzory palubek, formát palubek, provedení drážek, strukturu povrchu. Při vzájemném sladění vznikají podlahy, které vás přesvědčí svoji funkcí a estetikou a propůjčí každém stylu bydlení individuální styl.

Více...

Podkategorie

 • VINYL S NOSNOU DESKOU SPC

  Vinyl s nosnou deskou SPC je podlaha pro univerzální využití. Odolná nosná deska dokonale vyrovnává nerovnosti podkladu. Pokládkou na dlažbu (při rekonstrukci) dokážou obytné místnosti propůjčit úplně novou podobu. V náročných prostorách, jako jsou větší místnosti, francouzská okna a zimní zahrady, je vinyl s nosnou deskou SPC ideální volbou. Je vhodný pro vlhké prostory.

 • MODULAR ONE CLICK

  Novinka letošního roku kolekce vinylových podlah Modular One se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

 • NA HDF DESCE CLICK

  Ten, kdo si v privátní nebo komerční oblasti zakládá na moderním designu podlahy s vysokým komfortem bydlení, získá s Paradorem Vinyl s nosnou deskou HDF pevnou podlahu s tlumením zvuků, která vyrovnává drobné nerovnosti. Moderní, flexibilní a pohodlný: tak se představují vinylové podlahy s integrovaným tlumením kročejového hluku. S palubkami silnými 9,6 mm je Parador Vinyl s nosnou deskou HDF vhodný pro každodenní používání, pevný, snadno se udržuje a vyrovná drobné nerovnosti povrchu. Samozřejmě je tato podlaha vhodná pro podlahové vytápění a díky vylepšenému, patentovanému zaklapávacímu systému Safe-Lock® PRO se také jednoduše, rychle a spolehlivě pokládá.

 • VINYL K LEPENÍ

  Vinyl k nalepení je z důvodu své nízké montážní výšky vhodný také pro náročné renovace a nabízí autentický vzhled dřeva a kamene do každého prostoru. V zimních zahradách a vlhkých prostorách vás přesvědčí svými vynikajícími užitnými vlastnostmi. Vinyl je vysoce stabilní podlahová krytina, která se snadno udržuje a je odolná vůči vodě. Vinyl je jako moderní a inovativní materiál první volbou pro esteticky upravené a funkčně kvalitní prostorová řešení. Pokud zde hovoříme o pevnosti podlah, tak je vinyl tím nejlepším možným řešením jak pro privátní, tak i pro komerční oblast užívá- ní. Autentické napodobení přírodních materiálů se zde daří s překvapující dokonalostí.

 • CELOVINYLOVÉ CLICK

  Parador vinyl z plného materiálu ( celovinylové podlahy ) jsou vhodné i do vlhkých prostor, a díky své nízké výšce je možno je použít i při renovacích. Jsou vhodné pro použití v soukromé či komerční sféře. Vinylové podlahy z plného materiálu jsou tou nejlepší volbou, pokud se jedná o vysokou zátěž a vysoké namáhání. Velkou výhodou této podlahy je odolnost vůči vodě a hodí se tak především pro použití v koupelnách a v kuchyni. Stejně jako jeho protějšek s nosnou deskou HDF je také vhodný pro pokládku podlahového topení a pomocí inteligentního zaklapávacího systému je pokládka snadná a bezpracná.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 196 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 196 položek