TESTY ODOLNOSTI PODLAH PARADOR

Precizní technické provedení podlah je vidět v každém detailu. Od profesionálního zpracování materiálu ve výrobě až po unikátní přesnost při pokládce jednotlivých dílů. Přesvědčte se sami.

Ochrana proti bobtnání

Dlouhá životnost a vysoká odolnost, to jsou hlavní výhody použité nosné desky u některých kolekcí “Aqua-Proof". Tato speciálně vyrobená HDF (dřevovláknitá deska lisovaná pod vysokým tlakem) má nejlepší vlastnosti na trhu, tj nejvyšší hustotu a nejnižší bobtnavost. To zajišťuje, že podlahy Parador jsou velmi pevné (tuhé) a i při vysokém a dlouhodobém zatížení si zachovávají původní vzhled a vlastnosti.

Impregnace hran

z pohledu voděodolnosti jsou nejohroženějším místem hrany, resp. přiznané spáry ( V drážky ), kterými se jednotlivé desky podlah dotýkají, spojují. Proto jsou všechny hrany zabezpečeny patentovanou ochranou proti bobtnání. Impregnace hran a Aqua-Proof nosná HDF deska dělají laminátové podlahy Parador velmi odolnými i při extrémních podmínkách.

Ochrana proti mikroškrábancům

Obzvláště odolný povrch ( vrchní vrstva ) bude chránit Vaši podlahu i při těch nejnáročnějších podmínkách užívání proti mikroškrábancům.