Parador Basic 30 - DUB PASTELOVĚ ŠEDÝ- vinylová podlaha CLICK

Řada Basic 30 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a  účelnost. Dekory dřeva s jemnou a matnou strukturou jsou realisticky provedeny. Nosnou deskou je HDF. Podlahy mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie a jsou navíc opatřeny integrovanou korkovou vrstvou.

Formát: 9,4*216*1207 mm

Více informací

1513441

Skladem v Parador DE: 200 balení


Dostupnost: objednávka - cca 5 dní

799 Kč /m2 bez DPH

967 Kč /m2 s DPH

1 458 Kč /bal.

1 764 Kč s DPH/bal.

Array

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 1.825 m²  

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:   

ks  


*iParador nepřebírá žádnou záruku, že objednané množství je dostatečné.

Přidat na seznam přání

Více informací

Řada Basic 30 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a  účelnost. Dekory dřeva s jemnou a matnou strukturou jsou realisticky provedeny. Nosnou deskou je kvalitní HDF deska se zvýšenou odolností proti bobtnání. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. K tlumení kročejového hluku jsou navíc opatřeny integrovanou korkovou vrstvou.

Jako vinyl se označují plasty z polyvinylchloridu, který je znám jako PVC. Tento plast patří k nejstarším plastům vůbec a nalezl uplatnění kromě jiného i v domácnostech nebo v medicíně. Díky těmto zkušenostem je možné, vytvořit podlahovou krytinu, která přesně splňuje požadavky kladené na moderní podlahu. Vinyl společnosti Parador nabízí exkluzivní dekory dřeva a kamene v různých formátech, které jsou díky své autentické, hluboké struktuře téměř nerozeznatelné od pravého dřeva. Náš vinyl je označen značkou "Made in Germany". Vysoká kvalita našich výrobků je zajištěna díky permanentním vstupním a výstupním kontrolám. Kontroly jsou mnohem přísnější, než vyžadují zákonné normy. Nezávadnost všech použitých materiálů je u vinylových podlah Parador samozřejmostí a naši zákazníci mají tak zajištěnu maximální možnou míru ochrany zdraví a životního prostředí. Z tohoto důvodu se používají pouze materiály, které byly dostatečným způsobem prověřeny, a které byly nezávislými kontrolními instituty prohlášeny za nezávadné. Vysoká kvalita a nezávadnost vinylových podlah Parador je potvrzena četnými certifikáty. Přehled certifikátů naleznete v technických listech a v katalozích výrobků.

Rozměry: 9,4*216*1207 mm, Balení:  1,825 m2, Hmotnost balení: 17 kg

Technická specifikace

Způsob pokládky Plovoucím způsobem
Tloušťka 9,4 mm
Šířka 216 mm
Délka 1207 mm
Vzhled Prkno
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor 0,068
Třída užívání 31
Zaklapávací mechanika Safe-Lock PRO ®
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ano
Záruka 10 let
Dekor Dub
Barevný tón Šedá
Struktura Dřeva
Vzhled drážek Bez
Nosná deska HDF deska
Nášlapná vrstva 0,3 mm

Příslušenství

Ke stažení

KATALOG PARADOR - VINYLOVÉ

Katalog vinylových podlah 2019

Ke stažení (6.43M)

TECHNICKÝ LIST VINYL BASIC

Technický list - vinylové podlahy BASIC

Ke stažení (303.46k)

MANUÁL POKLÁDKY VINYL PARADOR

Návod na pokládku vinylových podlah PARADOR

Ke stažení (13.73M)