Parador Basic 5.3 - DUB PASTELOVĚ ŠEDÝ KARTÁČOVANÝ 4V -  vinylová podlaha CLICK

Parador Basic 5.3 - DUB PASTELOVĚ ŠEDÝ KARTÁČOVANÝ 4V - vinylová podlaha CLICK

Vinylové podlahy
1743005
200 ks

Kolekce Basic 5.3 je rigidní vinylová podlaha s nosnou deskou SPC, která se se svojí zátěží 31 skvěle hodí jak do bytových tak i komerčních prostor. Tato podlaha je velmi tichá a pocitově teplá a příjemná pro Vaše chodidla. Rigidní vinyl je voděodolný, rozměrově stabilní a antibakteriální. 

Formát: 5,3*225*1209 mm

961 Kč / m2

794 Kč bez DPH

2 091 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 2.176 m2

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 2 091 Kč

80.07 €

Množství
objednávka - cca 5 dní

Kolekce Parador Basic 5.3 je rigidní podlaha ve vzoru selského prkna určena pro pokládku plovoucím způsobem díky zámkovým spojům CLICK. Basic 5.3 se svoji zátěžovou třídou 31 skvěle hodí do bytových i lehce komerčních prostor. Na výběr je spousta dřevěných autentických dekorů, které jsou velmi příjemné a teplé na dotek. Tento vinyl je také vysoce antibakteriální a hygienický, je velmi snadný na údržbu a skvěle se hodí na podlahové topení. 

Rozměry: 5,3*225*1209 mm, Balení:  2,176 m2, Hmotnost balení: 19,660 kg

Rigidní podlahy s nosnou deskou SPC mají spoustu výhod, které se Vám pokusíme lépe přiblížit: 

  • Rigidní podlahy s nosnou deskou SPC = stone plastic composit nejsou oproti HDF deskám absolutně náchylné na vlhkost.
  • Díky stabilitě a tvrdosti nosných desek nejsou nerovnosti v betonovém podkladu nijak stěžejní. Rigidní podlahu lze tedy položit na menší nerovnosti bez jakéhokoli problému.
  • Pokud zamýšlíte renovaci podlah, rigidní je opravdu nenáročná. Díky své nízké montážní výšce lze podlahu položit přímo na stávající podlahu. Tuto podlahu můžete například položit na stávající dlažbu. Vzhledem k tomu, že není rigidní podlaha elastická, nehrozí propady v místě spáry dlaždic. Díky SCP nosné desce lze tuto podlahu také položit na místa, kde jsou menší nerovnosti.
  • Vzhledem k pevné nosné desce SPC odolává rigidní podlaha vyšším roztažitelným silám. Zámkové spoje tudíž výborně sedí a správně položená podlaha se nemůže nijak oddělit.
  • Nosná deska SPC je geniálně spojená s nášlapnou vrstvu a společně tvoří jedinečný funkční celek, který je mimořádně odolný vůči nárazům, škrábancům, skvrnám a protlačeninám.
  • Rigidní podlaha není z elastického materiálu, nemůže se tedy stát, že by pod přímým slunečním zářením změkla nebo se jakkoli poškodila. Tuto podlahu lze tedy pokládat například do prostorů přímu u francouzských oken nebo i na terasách a zimních zahradách. Rigidní podlaha nereaguje na teplotní změny, lze ji použít jako podlahovou krtinu pro sezóní bydlení, kde dochází k většímu výkyvu teplot. Z tohoto důvodu je také možné podlahu hned po zakoupení pokládat. Rigid nevykazuje žádné známky smršťování a roztahování, nemusí se tedy aklimatizovat v místnosti. Pokládka se může provádět bez dilatačních spár, právě kvůli rozměrové stálosti.
  • Díky odlišné výrobní metodě jsou nosné desky SPC vyrobeny bez přidaných změkčovadel (ftalátů) a jsou ekologicky naprosto nezávadné. 

1743005
200 ks

Parametry

Způsob pokládky
Plovoucím způsobem
Tloušťka
5,3 mm
Šířka
225 mm
Délka
1209 mm
Vzhled
Prkno
Podlahové topení
Ano
Třída užívání
31
Zaklapávací mechanika
Pohodlné zaklapávání
Vzor
Prkno
Vzorek v prodejně
Ano
Záruka
10 let
Dekor
Dub
Barevný tón
Šedá
Struktura
Kartáčovaná
Vzhled drážek
Zkosená hrana 4V
Nosná deska
Rigidní vinyl SPC
Nášlapná vrstva
0,3 mm
Kartáčováno
Ano
Vhodné do vlhkých prostor
Ano

Stažení

KATALOG PARADOR - VINYLOVÉ

Katalog vinylových podlah 2019

Stažení (6.43M)

MANUÁL POKLÁDKY VINYL PARADOR

Návod na pokládku vinylových podlah PARADOR

Stažení (13.73M)

TECHNICKÝ LIST VINYL BASIC 5.3

Technický list kolekce Basic 5.3

Stažení (109.6k)
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.