CELOVINYLOVÉ CLICK

Vinyl z plného materiálu

Kdo má rád vzhled dřeva nebo kamene, získá při nákupu podlahy Parador Vinyl z plného materiálu super podlahu, která je vhodná i do vlhkých prostor, a kterou je možné díky své nízké výšce použít i při renovacích. Pro použití v soukromé či komerční sféře: vinylové podlahy z plného materiálu jsou tou nejlepší volbou, pokud se jedná o vysokou zátěž a vysoké namáhání. Velkou výhodou této podlahy je odolnost vůči vodě a hodí se tak především pro použití v koupelnách a v kuchyni. Kromě toho je vinyl z plného materiálu z důvodu své nízké montážní výšky také vhodný na renovace. Stejně jako jeho protějšek s nosnou deskou HDF je také vhodný pro pokládku podlahového topení a pomocí inteligentního zaklapávacího systému je pokládka snadná a bezpracná.

CELOVINYLOVÉ CLICK 

Podkategorie

  • Basic 4.3

    Vstupní dveře ke kvalitě s názvem Parador. Kdo hledí na cenu, ale nechce se vzdát skvělé kvality – ten nalezne v řadě Basic 30 atraktivní vinylovou podlahu.

  • Classic 2050

    Nadčasová elegance pro vyšší nároky. Nekompromisní v kvalitě, klasický v designu a univerzálně použitelný: řada Classic je vytvořena pro zákazníky s jasnou představou o hodnotách.

  • Trendtime 5.50

    Moderní bytový design na té nejvyšší úrovni. Ohromí všechny, pro které je podlaha věcí osobitého vkusu: Řada Trendtime nabízí jedinečný formát a spektrum designů pro moderní zařízení bytu na té nejvyšší úrovni.

Zobrazují se 1 – 30 z 30 položek
Zobrazují se 1 – 30 z 30 položek