Vinylové podlahy
Kategorie
Výrobci
Způsob pokládky
(25)
Nosná deska
(25)
Barevný tón
(4)
(7)
(5)
(9)
Vzhled
(3)
(3)
(19)
Dekor
(3)
(3)
(15)
(2)
Vzhled drážek
(24)
Nášlapná vrstva
(13)
(12)
Třída užívání
(13)
(12)
Tloušťka
(13)
(12)
Šířka
(22)
(3)
Délka
(3)
(22)
Struktura
(2)
(1)
(16)
(2)
(2)
(1)
(1)
Podlahové topení
(25)
Tepelný odpor
(13)
(12)
Vhodné do vlhkých prostor
(24)
Vzorek v prodejně
(9)
(16)
CELOVINYLOVÉ CLICK

Parador vinyl z plného materiálu ( celovinylové podlahy ) jsou vhodné i do vlhkých prostor, a díky své nízké výšce je možno je použít i při renovacích. Jsou vhodné pro použití v soukromé či komerční sféře. Vinylové podlahy z plného materiálu jsou tou nejlepší volbou, pokud se jedná o vysokou zátěž a vysoké namáhání. Velkou výhodou této podlahy je odolnost vůči vodě a hodí se tak především pro použití v koupelnách a v kuchyni. Stejně jako jeho protějšek s nosnou deskou HDF je také vhodný pro pokládku podlahového topení a pomocí inteligentního zaklapávacího systému je pokládka snadná a bezpracná.

Více...

Podkategorie

  • Basic 4.3

    Vstupní dveře ke kvalitě s názvem Parador. Kdo hledí na cenu, ale nechce se vzdát skvělé kvality – ten nalezne v řadě Basic 30 atraktivní vinylovou podlahu. Parador vinyl z plného materiálu ( celovinylové podlahy ) jsou vhodné i do vlhkých prostor, a díky své nízké výšce je možno je použít i při renovacích. Jsou vhodné pro použití v soukromé či komerční sféře. Vinylové podlahy z plného materiálu jsou tou nejlepší volbou, pokud se jedná o vysokou zátěž a vysoké namáhání. Velkou výhodou této podlahy je odolnost vůči vodě a hodí se tak především pro použití v koupelnách a v kuchyni. Stejně jako jeho protějšek s nosnou deskou HDF je také vhodný pro pokládku podlahového topení a pomocí inteligentního zaklapávacího systému je pokládka snadná a bezpracná.

  • Classic 2050

    Nadčasová elegance pro vyšší nároky. Nekompromisní v kvalitě, klasický v designu a univerzálně použitelný: řada Classic je vytvořena pro zákazníky s jasnou představou o hodnotách. Parador vinyl z plného materiálu ( celovinylové podlahy ) jsou vhodné i do vlhkých prostor, a díky své nízké výšce je možno je použít i při renovacích. Jsou vhodné pro použití v soukromé či komerční sféře. Vinylové podlahy z plného materiálu jsou tou nejlepší volbou, pokud se jedná o vysokou zátěž a vysoké namáhání. Velkou výhodou této podlahy je odolnost vůči vodě a hodí se tak především pro použití v koupelnách a v kuchyni. Stejně jako jeho protějšek s nosnou deskou HDF je také vhodný pro pokládku podlahového topení a pomocí inteligentního zaklapávacího systému je pokládka snadná a bezpracná.

Zobrazují se 1 – 25 z 25 položek
Zobrazují se 1 – 25 z 25 položek