Vinylové podlahy
Kategorie
Výrobci
Způsob pokládky
(58)
Nosná deska
(9)
(55)
Barevný tón
(10)
(3)
(10)
(15)
(20)
Vzhled
(8)
(5)
(50)
Dekor
(5)
(8)
(47)
(1)
(3)
Vzhled drážek
(30)
(28)
Nášlapná vrstva
(36)
(20)
(8)
Třída užívání
(36)
(8)
(20)
Tloušťka
(9)
(8)
(27)
(20)
Šířka
(9)
(8)
(33)
(3)
(5)
Délka
(3)
(5)
(27)
(9)
(8)
(6)
Struktura
(2)
(24)
(2)
(18)
(6)
(2)
(3)
(1)
Podlahové topení
(64)
Tepelný odpor
(41)
(8)
Vhodné do vlhkých prostor
(9)
Vzorek v prodejně
(8)
(45)
(8)
NA HDF DESCE CLICK

Ten, kdo si v privátní nebo komerční oblasti zakládá na moderním designu podlahy s vysokým komfortem bydlení, získá s Paradorem Vinyl s nosnou deskou HDF pevnou podlahu s tlumením zvuků, která vyrovnává drobné nerovnosti. Moderní, flexibilní a pohodlný: tak se představují vinylové podlahy s integrovaným tlumením kročejového hluku. S palubkami silnými 9,6 mm je Parador Vinyl s nosnou deskou HDF vhodný pro každodenní používání, pevný, snadno se udržuje a vyrovná drobné nerovnosti povrchu. Samozřejmě je tato podlaha vhodná pro podlahové vytápění a díky vylepšenému, patentovanému zaklapávacímu systému Safe-Lock® PRO se také jednoduše, rychle a spolehlivě pokládá.

Více...

Podkategorie

 • Basic 30

  Vstupní dveře ke kvalitě s názvem Parador. Kdo hledí na cenu, ale nechce se vzdát skvělé kvality – ten nalezne v řadě Basic 30 atraktivní vinylovou podlahu. Vinylové podlahy PARADOR na nosné desce HDF s integrovanou korkovou podložkou. Podlahy mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie a jsou navíc opatřeny spodní korkovou vrstvou k utlumení kročejového hluku. Záruka (pro soukromé použití): 10 let. Třída užívání (pro soukromé použití): 23. Třída užívání (pro komerční použití): 31

 • Classic 2030

  Nadčasová elegance pro vyšší nároky. Nekompromisní v kvalitě, klasický v designu a univerzálně použitelný. Řada Classic je vytvořena pro zákazníky s vysokými nároky v oblasti designu a kvality. Vinyl s nosnou deskou HDF je tím nejlepším možným řešením pro obtížné podklady, kdy se musejí vyrovnávat lehké nerovnosti. Integrované tlumení kročejového hluku zajišťuje příjemnou prostorovou akustiku. Kromě toho nabízí vinyl s nosnou deskou HDF všechny ostatní inovativní vlastnosti materiálu vinyl - je robustní, snadno se udržuje a ve všech dekorech vypadá opravdu výborně.

 • Trendtime 5.30

  Řada Parador Trendtime 5.30 to je moderní bytový design na té nejvyšší úrovni. Ohromí všechny, pro které je podlaha věcí osobitého vkusu. Řada Trendtime nabízí jedinečný formát a spektrum designů pro moderní zařízení bytu na té nejvyšší úrovni. Vinylové podlahy s nosnou deskou HDF jsou tím nejlepším možným řešením pro obtížné podklady, kdy se musejí vyrovnávat lehké nerovnosti. Integrované tlumení kročejového hluku zajišťuje příjemnou prostorovou akustiku. Kromě toho nabízí vinyl s nosnou deskou HDF všechny ostatní inovativní vlastnosti materiálu vinyl - je robustní, snadno se udržuje a ve všech dekorech vypadá opravdu výborně.

 • Trendtime 6.30

  Řada Parador Trendtime 5.30 to je moderní bytový design na té nejvyšší úrovni. Ohromí všechny, pro které je podlaha věcí osobitého vkusu. Řada Trendtime nabízí jedinečný formát v dekorech dřeva a spektrum designů pro moderní zařízení bytu na té nejvyšší úrovni. Vinylové podlahy s nosnou deskou HDF jsou tím nejlepším možným řešením pro obtížné podklady, kdy se musejí vyrovnávat lehké nerovnosti. Integrované tlumení kročejového hluku zajišťuje příjemnou prostorovou akustiku. Kromě toho nabízí vinyl s nosnou deskou HDF všechny ostatní inovativní vlastnosti materiálu vinyl - je robustní, snadno se udržuje a ve všech dekorech vypadá opravdu výborně.

  Rozměry: 9,6*216*2200 mm, Balení:  2,376 m2, Hmotnost balení: 23,45 kg

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 64 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 64 položek