Vinylové podlahy
Kategorie
Výrobci
Způsob pokládky
(18)
Nosná deska
(18)
Barevný tón
(4)
(6)
(8)
Vzhled
(18)
Dekor
(1)
(16)
(1)
Vzhled drážek
(18)
Nášlapná vrstva
Třída užívání
(18)
Tloušťka
(18)
Šířka
(10)
(8)
Délka
(10)
(8)
Struktura
(18)
Podlahové topení
(18)
Tepelný odpor
(18)
Vhodné do vlhkých prostor
Vzorek v prodejně
(10)
(8)
MODULAR ONE CLICK

Novinka letošního roku kolekce vinylových podlah Modular One se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

Více...

Podkategorie

 • Selský vzor - prkno

  Novinka roku 2019 - kolekce vinylových podlah Modular One se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.


  Formát: 9*191*1285 mm, Balení: 2,209 m2, Hmotnost balení: 18,74 kg

 • Zámkové palubky -...

  Kolekce vinylových podlah v extra dlouhých a širokých lamelách Modular One se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti. 

 • MODULAR ONE - dlažba

  Novinka letošního roku kolekce vinylových podlah Modular One v dekorech betoru. Se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

 • MODULAR ONE Hydron

  Absolutní novinka z kolekce vinylových podlah Modular ONE.

  Vinylové podlahy Modular One pro vysokou zátěž. 100% vodotěsný Hydron je naší odpovědí na výzvu týkající se vody.Modular ONE Hydron lze bez časového omezení instalovat v místnostech s vysokou úrovní vlhkosti, např. v koupelně.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 60 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 60 položek