Vinylové podlahy
Kategorie
Výrobci
Způsob pokládky
(18)
Nosná deska
(18)
Barevný tón
(4)
(6)
(8)
Vzhled
(18)
Dekor
(1)
(16)
(1)
Vzhled drážek
(18)
Nášlapná vrstva
Třída užívání
(18)
Tloušťka
(18)
Šířka
(10)
(8)
Délka
(10)
(8)
Struktura
(18)
Podlahové topení
(18)
Tepelný odpor
(18)
Vhodné do vlhkých prostor
Vzorek v prodejně
(10)
(8)
MODULAR ONE CLICK

Novinka letošního roku kolekce vinylových podlah Modular One se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

Více...

Podkategorie

  • Selský vzor ( prkno )

    Vinylové podlahy Eco Balance PUR se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné HDF desce, která je impregnovaná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Tato moderní nízkohlučná a odolná podlahová krytina je šetrná k životnímu prostředí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.


    Formát: 9*191*1285 mm, Balení: 2,209 m2, Hmotnost balení: 18,74 kg

  • Zámkové palubky

    Kolekce vinylových podlah v extra dlouhých a širokých lamelách Modular One se zámkovým spojem k plovoucí podkládce bez lepení na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti. 

Zobrazují se 1 – 28 z 28 položek
Zobrazují se 1 – 28 z 28 položek