Dřevěné podlahy
Kategorie
Výrobci
Dřevina
(6)
Vzhled
(4)
(2)
Úprava povrchu
(6)
Nášlapná vrstva
(6)
Třídění
(6)
Tloušťka
(2)
(4)
Šířka
(4)
(2)
Délka
(4)
(2)
Vzhled drážek
(6)
Kartáčováno
(6)
Podlahové topení
(6)
Vzorek v prodejně
(4)
(2)
New Classics Design Edition

Parador podlahy kolekce New Classics Design Edition nastavují standardy jako výraz vysoké kvality a kreativity. Společnost Parador se zavázala posunout hranice designu, a proto pokračuje v osvědčené spolupráci s renomovanými designéry. Výsledkem je kolekce od Hadi Teherani. Renomovaný architekt přináší nové nápady a výsledkem jsou podlahy s výrazem individuality a autenticity. Jedinečné kusy, které odrážejí duši místnosti, od klasiky až po avantgardu.

Více...

Podkategorie

  • Floor Fields

    Kolekce Floor Fields je speciální edice dřevěných podlah od světového designera Alfreda Häberli. Pokud hledáte atypickou dřevěnou podlahu s originálním designem, kterou nikdo jiný nemá, je pro Vás kolekce Edition Floor Fields jasnou volbou. Lamely této kolekce se vyrábí v rozměrech 13x160x2010 mm a nášlapná vrstva je 3,6 mm. Lamely mají M4V drážku, jsou v select kvalitě a mají zaklapávací mechaniku Automatic-Click pro snadnou pokládku plovoucím způsobem. 

  • New Classics

    New Classics od Hadi Teherani je designérská kolekce, která je naprosto ojedinělá a vyjímečná jak dekorem, tak i svými vlastnostmi. Dřevěné podlahy této kolekce mají nášlapnou vrstvu 3,6 mm a vyrábí se v rozměru 15x215x1593 mm. Podlaha se skvěle hodí na podlahové topení, lamely mají třídění select a mají mini fázy po všech hranách lamel. Podlahy této kolekce mají zaklapávací mechaniku All-round click a zámky i lamely jsou impregnované. New Classics je dřevěná podlaha v dekoru rybí kosti. K tomuto efektu potřebujete pouze zakoupit oba moduly, které se k sobě jednoduše zaklapnou a docílíte tak dekoru rybí kosti bez trápení a zbytečně náročné pokládky. 

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek