Laminátové podlahy
Kategorie
Výrobci
Barevný tón
(4)
Vzor
(4)
Dekor
(3)
(1)
Vzhled spár
(4)
Třída užívání
(4)
Tloušťka
(4)
Šířka
(4)
Délka
(4)
Odolnost proti otěru
(4)
Podlahové topení
(4)
Tepelný odpor
(4)
Vzorek v prodejně
(4)
Edition

Řada Edition společnosti Parador je určena pro zařizování interiéru s přidanou hodnotou v naprosto zvláštní architektuře. Sortiment řady Edition s návrhy proslulých designérů ( Alfredo Häberli, Hadi Teherani, Ben van Berkel, Jean Nouvel, Jean-Marie Massaud, Karim Rashid, Matteo Thun, Ora Ito, Piero Lissoni, Ronan & Erwan Bouroullec, Ross Lovegrove, Werner Aisslinger, Zaha Hadid) nabízí exkluzivní výběr nezaměnitelných laminátových dekorů – pro individualitu na nejvyšší úrovni.

Více...

Podkategorie

  • Open Frameworks

    Parador podlahy kolekce Opened Frameworks nastavují standardy jako výraz vysoké kvality a kreativity. Společnost Parador se zavázala posunout hranice designu, a proto pokračuje v osvědčené spolupráci s renomovanými designéry. Výsledkem je kolekce od Hadi Teherani. Renomovaný architekt přináší nové nápady a výsledkem jsou podlahy s výrazem individuality a autenticity. Jedinečné kusy, které odrážejí duši místnosti, od klasiky až po avantgardu.

  • ONE Ground

    Kolekce ONE GROUND - inspirováno životem - kolekce designových podlah Parador, oceněná „zlatem“ na renomované MUSE Design Award 2020 za produktový design.

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek