SOKLOVÉ LIŠTY

Podlahové lišty soklové obvodové. Ke každé podlaze zde naleznete i vhodnou obvodovou lištu, k estetickému zakončení podlahy. Výběr z mnoha typů tvarů i barevných odstínů. Dýhované i MDF lišty. Lišty je možno lepit nebo přichytit speciálnímí příchytkami, za které lze umístit i vedení kabelů.

Více...

Podkategorie

  • Originální PARADOR

    Podlahové lišty - pro perfektní zakončení

    Od A až po Z: společnost Parador přináší rozmanitou nabídku vhodných podlahových lišt pro každý vinylový dekor. Speciální odstíny, jako např. ušlechtilá ocel, bílá a černá umožňují cíleně zvýraznit a individuálně doladit provedení podlahy. Dekorační lišty s kvalitním jádrem MDF (středně tvrdé vláknité). Vhodné do vlhkých prostor. Stabilní. Zakryté vedení kabelů. Kompletně obložené oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Lišty snadno upevníte pomocí praktické zaklapávací techniky. Nabídku podlah Parador završují koncovky, spojky, vnitřní a vnější rohy různých vzhledů. 

  • Dýhované PEDROSS

    Jádro ( základ ) lišty PEDROSS tvoří smrkové dřevo, které je potaženo dvojitě hoblovanou dřevěnou dýhou. Povrch lišty je lakovaný UV laky nebo olejovaný kvalitními oleji. Každý profil ( tvar ) je k dispozici v mnoha různým typech dýhy jak z evropských, tak z exotických dřevin. Osvědčená stabilní konstrukce lišty se smrkovým jádrem obalovaným vybranými dýhami je vyráběna na nejmodernějších linkách. Velká péče je věnována kvalitní povrchové úpravě lakem, olejem; extrémně široký sortiment dřevin v kombinaci s digitálním tiskem nabízí nekonečné množství různých provedení lišt.

na stránku
Zobrazují se 1 – 48 z 76 položek
Zobrazují se 1 – 48 z 76 položek