DUB STUDIOLINE BROUŠENÝ - Parador Basic 30 vinylová podlaha CLICK

Parador Basic 30 - DUB STUDIOLINE BROUŠENÝ - vinylová podlaha CLICK

Vinylové podlahy
1601336
200 ks

Řada Basic 30 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a  účelnost. Dekory dřeva s jemnou a matnou strukturou jsou realisticky provedeny. Nosnou deskou je HDF. Podlahy mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie a jsou navíc opatřeny integrovanou korkovou vrstvou.

Formát: 9,4*216*1207 mm

960 Kč / m2

793 Kč bez DPH

1 752 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 1.825 m2

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 1 752 Kč

67.09 €

Množství
objednávka - cca 5 dní

Řada Basic 30 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a  účelnost. Dekory dřeva s jemnou a matnou strukturou jsou realisticky provedeny. Nosnou deskou je kvalitní HDF deska se zvýšenou odolností proti bobtnání. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. K tlumení kročejového hluku jsou navíc opatřeny integrovanou korkovou vrstvou.

Jako vinyl se označují plasty z polyvinylchloridu, který je znám jako PVC. Tento plast patří k nejstarším plastům vůbec a nalezl uplatnění kromě jiného i v domácnostech nebo v medicíně. Díky těmto zkušenostem je možné, vytvořit podlahovou krytinu, která přesně splňuje požadavky kladené na moderní podlahu. Vinyl společnosti Parador nabízí exkluzivní dekory dřeva a kamene v různých formátech, které jsou díky své autentické, hluboké struktuře téměř nerozeznatelné od pravého dřeva. Náš vinyl je označen značkou "Made in Germany". Vysoká kvalita našich výrobků je zajištěna díky permanentním vstupním a výstupním kontrolám. Kontroly jsou mnohem přísnější, než vyžadují zákonné normy. Nezávadnost všech použitých materiálů je u vinylových podlah Parador samozřejmostí a naši zákazníci mají tak zajištěnu maximální možnou míru ochrany zdraví a životního prostředí. Z tohoto důvodu se používají pouze materiály, které byly dostatečným způsobem prověřeny, a které byly nezávislými kontrolními instituty prohlášeny za nezávadné. Vysoká kvalita a nezávadnost vinylových podlah Parador je potvrzena četnými certifikáty. Přehled certifikátů naleznete v technických listech a v katalozích výrobků.

Rozměry: 9,4*216*1207 mm, Balení:  1,825 m2, Hmotnost balení: 17 kg

1601336
200 ks

Parametry

Způsob pokládky
Plovoucím způsobem
Tloušťka
9,4 mm
Šířka
216 mm
Délka
1207 mm
Vzhled
Prkno
Podlahové topení
Ano
Tepelný odpor
0,068
Třída užívání
31
Zaklapávací mechanika
Safe-Lock PRO ®
Vzor
Prkno
Vzorek v prodejně
Ano
Záruka
10 let
Dekor
Dub
Barevný tón
Bílá
Struktura
Dřeva
Vzhled drážek
Bez
Nosná deska
HDF deska
Nášlapná vrstva
0,3 mm

Stažení

KATALOG PARADOR - VINYLOVÉ

Katalog vinylových podlah 2019

Stažení (6.43M)

TECHNICKÝ LIST VINYL BASIC

Technický list - vinylové podlahy BASIC

Stažení (303.46k)

MANUÁL POKLÁDKY VINYL PARADOR

Návod na pokládku vinylových podlah PARADOR

Stažení (13.73M)
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.